Kuantum Felsefesine Derinden Bir Bakış : ” KUANTUMUN GÜCÜ” | Birazoku Kitap Eleştirileri


Kuantum Felsefesine Derinden Bir Bakış : ” KUANTUMUN GÜCÜ”

Kategoriler: Deneme, Genel, Tanıtım, Tavsiye

KUANTUMUN GÜCÜ

 

”Yüreğinizin bilgelik düzeyi, aklınızdan üstündür. Çünkü akıl değil yürek hisseder”

- Serpil Ciritci

 

Kuantumun Gücü, uzun yıllar Kuantum Yaşam Koçluğu ve NLP eğitimleri alan ve hayatını bu konuya vakfeden yazar Serpil Ciritci’nin Kuantum Felsefesi üzerine yazdığı  bir başucu kitabı.

Kişisel gelişin ve aydınlanma üzerine çığır açabilecek nitelikte bir kaynak kitap Serpil Ciritci’nin kaleme aldığı satırlar.

Kitap başlıca 5 bölümden oluşuyor :

1) Kuanrum ve Titreşim Alanımız.

2) Bilinçaltı ve Ego Nasıl Çalışır ?

3) İlişkilerimiz Bize Nasıl Aynalık Yapar?

4) Bilinçaltı İnanç ve Korku Temizleme Teknikleri

5) Aydınlanma Çağı

 

Yazar,piyasadaki  diğer kişisel gelişim ve Kuantum kaynak kitaplarının içeriklerinden  farklı olarak, daha kısa, net ve etkili teknikler anlatmış Kuantumun Gücü kitabında.

 

Günümüzde sıradan kadercilik anlayışının kalıplarının yavaş yavaş kırılmaya başlandığı düşünülürse, bu konuda çok etkili ve yeterli bir kaynaktır bu kitap.

 

Hayatın temelinin Tanrı’nın ışıklı özünden ve kutsallığından geldiğini öne süren ve herşeyin temelinin sevgiye dayandığının altını çizen Serpil Cirtici, kitapta klasik ve temel bilgilerin yanısıra şiirsel ve etkileyici kişisel sözlerini ve dizelerini de ustalıkla konuşturmuş.

 

Kitapta çekim yasasının nasıl işlediği, kişisel ve bilinçaltı kalıp ve kuralları nasıl değiştirip iyileştirebileceğimiz madde  madde ve etkileyici bir üslupla çok ustaca kaleme alınmış.

Serpil Ciritci’nin Kuantum Fiziği üzerine yazmış olduğu ve alanında bir ilk olma özelliği taşıyan    ”Gümüşlük Meleği” isimli bir kuantum  romanı  da mevcuttur.

Kuantum Fiziği ve Kişisel Gelişim ile ilgili açıklayıcı ve kolay anlaşılır bir kaynağa ihtiyacı olan okurlar için tavsiyemdir.

 

Yazar : Serpil Ciritci

Puslu Yayıncılık.

Basım Yılı : Nisan 2014

Sayfa Sayısı : 224Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Email
Print