Bize Katılın | Birazoku Kitap Eleştirileri


Bize Katılın

Değerli kitapsever,

Aşağıdaki formu kullanarak http://elestiri.birazoku.com blog sitesinde yazarlık başvurusunda bulunabilirsiniz. Yazılarınızı yazarken uymanız gereken ahlaki ve yasal kuralları zaten biliyorsunuz. Ayrıca bu formu göndererek gönüllü olarak başvuru yaptığınızı, yazılarınızın telif hakkının sizde, yayın hakkının Birazoku’da olduğunu ve yayınladığımız için maddi bir külfet yükleyemeyeceğinizi kabul etmiş oluyorsunuz. Göndereceğiniz yazılar için tüm sorumluluğun da size ait olduğunun farkındasınız. O halde aramıza katılmak için daha fazla beklemenize gerek yok ;)

Editörlerimizin onayından geçen başvuru sahiplerinin hesapları oluşturulacak ve sonraki tüm yazılarını başvuran kişi web sitemiz üzerinden kendisi girecektir.

İsim Soyisim (gerekli)

E-posta (gerekli)

Kullanıcı Adı (gerekli)

Fotoğraf ya da temsili görsel yükleyin (gerekli)

Yazınız (gerekli)

MS Word, LibreOffice, OpenOffice, PDF veya TXT dosyası olabilir (En fazla 2 MB)

Biyografik bilgi (gerekli)
Kısaca kendinizi anlatınız

Varsa notunuz

 Yukarıda yazılı koşulları kabul ediyorum.Bize Katılın için 3 yorum

 • Osman GÜRBÜZ

  Cevaplandı: 21 Kasım 2011, 15:28

  HERKESE SELAM! Bu ilk yazım neden yazıyorum diye sorduğumda kendime cevap fazla geçikmedn geliyoo okuduklarımadan bana heyacan veren içimdeki deryaları çoşturan bunu herkes okumaı dediğm yazıları siznd eokumanız için ön ayak olmak için yazıyorum şu da bi gerçek ki okuduğum kitaplar insanların fazla hoşuna gitmiyo” ne bunlar ya iç açıcı şeyler okusana böyle kan, kemik, gerilm okuyosun ” diyolar yapcak bi şey yok canım tarzım bu napalım diyorum :)

 • Serpil Kaya

  Cevaplandı: 06 Ocak 2012, 08:59

  Dönem dönem kitap eleştirileri de yazan bir metin yazarıyım ben.Bu size ilk yazarlık başvurum.Umarım başarılı da olurum.
  Teşekkürlerimle…

 • İrem

  Cevaplandı: 23 Ocak 2013, 17:49

  Son zamanlarda Fareler ve İnsanlar’ı okumuştum gerçekten çok heyacanlı ve güzel bir kitap George ve Slim’in hayat öyküsünü anlatıyor.Sonu ise çok beklenmedik biten çok güzel bir hikaye herkese öneririm. John Steınbeck:Fareler ve İnsanlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Email
Print