“Ateş ve buz- Julie Garwood” | Birazoku Kitap Eleştirileri


“Ateş ve buz- Julie Garwood”

Kategoriler: Genel
1-1

Nihayet!

 

Ve işte bir kitabı daha sonlandırmanın mutluluğu içindeyim.Baştan sarmayan sonlara doğru biraz sarsa da yinede tam kaptıramadığım bir kitap oldu Ateş ve Buz.Bırak gerilmeyi üzerine düşünmedim bile. Neyse bazen öyle talihsiz seçimler yapabiliyorum :)
Okumak isteyenler için;
Chicago’da bulunan yerel bir gazetede çalışmakta olan Sophie Summerfield Rose, büyük bir hikayepeşinde koşan kararlı ve enerjik bir muhabirdir. Patronu 5K yarışına katlacak olan William Harrington hakkında yazmasını talep eder ve genç kadın bu kaba ve kendini beğenmiş adamla iki saati aşkın bir süre boyunca inanılmaz derecede sıkıcı bir görüşme yapmak durumunda kalır. Ertesi gün yarışta olanlar ise Sophie’nin Alaska’ya doğrubir maceraya sürüklenmesine neden olur. Bir FBI ajanı olan Jack MacAlister’ın görevi Sophie’yi korumaktır. Sophie ve jack amansız Alaska topraklarındaki tehlikelere karşın tutku dolu bir yakınlık kurarlar. Aynı zamanda Alfa Projesi’nin saklı tutulan gizemini çözmeye çalışırlarken, ölümcür bir düşmanla karşı karşıya gelirler. Sophie aradığı büyük hikayeyi Alaska’da bulmakla kalmaz, aynı zamanda kendisini de bir hikaye konusu haline gelir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Email
Print